Vaše zážitky

Jana (Tvořivá práce s rytmem)

Přístup, odbornost a profesionalita lektorů je na vysoké úrovni. Jsou to lidé, kteří ví o čem mluví a mají velký přehled. Dokážou předat lidem své zkušenosti a taky umí krásně motivovat. 

Zdeňka (Skupina Luna)

Buben je magický nástroj, který naplňuje moji duši a vrací mně “domů” smile A hraní v ženském kruhu mně učí trpělivosti a pokoře smile a dává mi pocit bezpečí, pochopení a sebejistoty.

Pavel

Jde poznat, že u Plecháčků se to dělá srdcem. 

Týna (Snění s bubny)

Ahoj Míšo & Dany, muzikorelaxace i následné​ jamování byly vskutku relaxační – při tom prvním jsem se pomalu a jemně rozplynula ve zvucích, zvláště těch hlubších tónech a odplula do říše snů, nevím kde a jak dlouho jsem to vlastně byla, ale bylo mi tam dobře a vzbudila jsem se uvolněná a s čistou klidnou hlavou, kde předtím vířilo tisíce myšlenek. A při následném jamování jsem pak už vnímala hlavně rytmus, rytmy ostatních lidí a nástrojů kolem a jen se prostě „napojila“ a nic jiného nevnímala. Na vyčištění hlavy ideální kombinace. smile Bylo mi s vámi dobře, děkuji za vzájemné sdílení společného času a energií.

Kristina (Snění s bubny)

Na relaxace chodím pravidelně a ráda. Zastavím se, uvolním. Naplňují mě vibrace. Dlouho je pak ještě cítím. Silněji vnímám sebe sama. Miluju zvuk bubnů, hlas matky Země, cítím to až v kostech. Líbí se mi soulad manželů Plecháčkových.

Iveta (Tranzovní tanec)

Tma a vnitřní ticho, kam doléhají zvuky zvenčí. Přizpůsobím se rytmu hudby a začnu tančit nebo ještě chvíli počkám a začne tančit moje tělo? Každou vteřinu si můžu vybrat. Úžasná hra – vnímat ten rozdíl.

Pavlína (Základy muzikoterapie)

Chci poděkovat nejen za náplň vzdělávací akce (pro mou práci přínosná a inspirativní), ale také způsob předání a celkovou atmosféru. Takto klidná jsem nebyla již měsíce. Oba jste vytvořili atmosféru klidu a důvěry, která opravdu působí terapeuticky, alespoň na mne tak působila (po neskutečně silné migréně a týdnu neustálé bolesti hlavy mne v pátek konečně přestala bolet). Nutno podotknout, že výše uvedené proběhlo zároveň vysoce profesionálně, což se také mnohdy nepovede. Ještě jednou děkuji.

Lenka (Tranzovní tanec)

Děkuji za krásný zážitek. Mohu říci, že prostor i doprovodná hudba byla skvěle nachystána. Byl tam opravdu vytvořen bezpečný prostor pro proces každého z nás. Z počátku, než jsem se nechala vést hudbou, mi do toho trochu kecala hlava a chtěla sama vymýšlet příběhy. wink Pak už to plynulo samo. Přišlo si pro mě mé silové zvíře, které mě celou dobu provázelo. Potkala jsem na své cestě různé prožitky, zvířata, propojila se Zemí, plula vesmírem, zkoumala toky svého těla. Bylo to opravdu hodně různorodé, ale logicky do sebe zapadající, odehrávající se v nějaké fantazijní krajině, podobné Andám. Co z toho pro mě vyplyne, ještě uvidím. Rozhodně doporučuji všem, kteří se chtějí propojit se sebou, trochu jinak.

Lucie (Snění s bubny)

Prostor nad časem a nad zemí, barevné nitky a schody do nebe, fialková světélka jak svatojánci. A mezi tím se vynořily důležité věci, co jsem ve víru dní zapomněla, řešení, co se schovávala pod svícnem, kde je nejvíce tma. A vibrace, víření jak v tanci.., a vidím sama sebe před 28 lety, mám znovu to mladé tělo, běžím po písku u moře a cítím se velmi, velmi mladá a pohyblivá… žiju ten pocit jako nyní. Koncert vleže… prostě ideál.

Eva (Tranzovní tanec)

Stále přemýšlím, jak se to stalo? Zdálo se mi že, tančím na svém místečku, že jsem neudělala ani jeden krok stranou a po sundání pásky zjistím, že jsem na opačné straně místnosti. smile Hlava to nebere a mysl je zkrátka podfukářka, ale mám radost, že moje tělo se uvolnilo a tranzovním tancem protančilo sál. smile

Vendula (Základy muzikoterapie)
Ráda bych Vám poděkovala za kurz Muzikoterapie. Dověděla jsem se mnoho užitečných informací a načerpala spoustu inspirace (a určitě nejen já). Líbilo se mi, jakým stylem jste nás prováděli celým kurzem a také aktivity, které jste pro nás připravili. Nenapadá mě snad nic, co by se dalo vytknout. Velice Vám děkuji za pěkný zážitek!
Silvie (Tranzovní tanec)

Cítila jsem nádherné splynutí s Matkou Zemí, děkovala ji, objímala, hladila, radovala se, chvílemi se cítila jako pták létající vzduchem, chvílemi jako ryby plující mořem, člověkem žijícím na pevnině někde v pralese, stromem co koření někde hluboko v zemi,.. Cítila jsem obrovské propojení, jako by se mé nohy staly kořeny, prorůstající zemí, skrze které čerpám sílu, uzdravuji se, přijímám životodárnou mízu, která mne vyživuje a dlaněmi jsem tu samou energii pouštěla ven, vracela ji zpět Matičce Zemi vzduchem. Úžasný koloběh.. 

Lenka (Tanec)

Vyzdvihla bych hudbu manželů Plecháčkových, která mě opravdu absolutně v pohybu nesla. Já jsem si zažila už několikrát různá setkání spontánního tance a čím dál více si uvědomuju, že ta hudba je alfa a omega. Pro mě to bylo úžasné v tom, že jsem fakt cítila, jak každá buňka rezonuje tou hudbou, v každé buňce tančí melodie, každá buňka přebírá rytmus a byla jsem neustále na jedné vlně. Cítila jsem se neuvěřitelně bezpečně ve skupině lidí, které jsem vůbec neznala. Byla jsem poctěna tím, že jsem mezi tak krásnými a inspirativními lidmi.

Natal (Tranzovní tanec)

Cesta k sobě v bezpečném prostředí za doprovodu úžasné hudby, některých zvuků mě neznámých, úžasných vůní a tmy. Velmi intimní prožitek pro mne. Děkuji za něj vám i sobě. 

Markéta (Muzikoterapie)

Myslím si, že muzikoterapie s manželi Plecháčkovými je pro naše uživatele přínosná. Řekla bych, že do hraní dávají všechny své pocity a emoce, uvolní se a jde na nich vidět radost. 

Jana

Krásné prostory, úžasní lektoři, kteří dokážou jít pod povrch. Skvělé hudební i osobnostní zážitky! Doporučuji

Simona (Skupina Luna)

Zvuky bubnů mě vždy něčím oslovovaly. Navštěvováním ženského kruhu, který je úžasně ženský a vnímavý smile a bubnováním na djembe, jsem začala hudbu a rytmus vnímat hlouběji a nejen hudbu, ale i sebe. Cítím se vždy plná energie a lásky… děkuji všem Lunám smile

Hanka (Snění s bubny)

Měla jsem silné obrazy, objevovaly se mi příběhy z dávných dob. Ocitla jsem na různých místech v různém období. Dávám tomu čas, než porozumím tomu, co přišlo. Občas jsem použila vědomý dech pro větší uvolnění, to mě podpořilo. Cítím se po relaxaci uvolněně a nabitě. Dnes se mnou byl i přítel, který během relaxace usnul, takže zrelaxoval se vším všudy smile

Silvie (Tranzovní tanec)

Ještě jednou vám oběma děkuji za úžasný zážitek. Bylo to hodně osobní, živočišné, uvolňující, osvobozující, radostné.. a spoustu dalších emocí. Zvláštní na tom je, že nás bylo několik, které jsme měly hodně podobný pocit – jako by nás to přeneslo na jiné místo, staly jsme se ženami divoženkami, cítily matku zemi a byly s ní propojené tady a teď. Pro mne to bylo hodně silné, ucítila jsem v sobě ženu, tu obrovskou ženskou sílu, to co normálně v běžném životě sama v sobě necítím. Hodně věcí se mi propojilo a strach ze tmy, obavy, stud, nejistota.. to vše spadlo s prvními tóny hudby, prvního závanu vůně a tmy. Dnes jsem po moc dlouhé době byla na tom správném místě s příjemnými lidmi a myslela jen sama na sebe, na své pocity, své touhy.. Děkuji sobě za odvahu, děkuji vám za to, co děláte a jak to děláte.

Lenka (Muzikoterapie)

V muzikoterapii vnímám velmi přátelský a vlídný přístup, jak ke klientům, tak i k pracovníkům.

Lucka (Tranzovní tanec)

Za sebe mohu tranzovní tanec doporučit všem, kteří se chceme vydat (nebo už jsme se vydali) na cestu zvnitřnění a poznání sebe za pomocí velké učitelky Paní Tmy a moudrosti těla v pohybu.. a díky anonymitě se bez ostychu projevit takoví, jací jsme. Mne toto tranzovní tanec dokonale poskytuje, cítila jsem velké ukotvení v Matce Zemi, Lásku prostoru kolem, tedy Lásku Otce Nebe, pokud to takto mohu říct (některé věci se špatně dávají do slov). Celý prožitek byl umocněn FANTASTISCKOU hudbou a LASKAVOU péči, kterou jste v průběhu všem poskytovali, včetně aromaterapie, dokonale připraveného prostoru a příjemného průvodcovství. Díky vám oběma to byl skutečně zážitek a těším se na další společné sdílení. S Láskou..

Markéta (Kurz bubnování pro ženy)

Chci poděkovat za kurz bubnování pro ženy. Byl úžasný!!! Moc jsme si ho užily a jsem vděčná, že jsem mohla potkat, tak skvělou učitelku jako je Míša. Fakt díky!???

Eva (Tranzovní tanec)

Tranzovní tanec vnímám jako oslavu těla a ducha. Je to velká příležitost pobýt sám se sebou a mnohé zažít či opustit. Pocity a obrazy se samy vynořují ze zákoutí mysli a spontánně vyplouvají zpět do vědomí v rytmu pulsující hudby. Ta se postupně stává pouhou kulisou a pozadím, na kterém tančí Život sám. Život s jeho zapomenutými příběhy i skrytými dary. Děkuji tanci i Vám.

Michaela (Snění s bubny)

Aaaaaach… Na relaxaci se vždy těším jako nadšené malé dítě. Vím, že opět budu příjemně zahalená do zajímavých a skvostných zvuků nástrojů z různých koutů světa, které tak dobře, pozitivně a blahodárně působí na mé tělo. Tento den tomu nebylo jinak.. U vchodu nádherně voněla aroma lampa. Tu vůni miluji – Litsea Cubeba, už v tu chvíli mi srdce plesalo radostí a zároveň nedočkavostí, co příjemného v tento večer zažijeme. Potkávala jsem lidi a přátele, které znám i neznám. Všichni byli pozitivně naladěni a čekali, co nám Dany s Míšou přichystají na svých rytmicky – zlatých podnosech. Pomalu jsme se uvelebili do svých spacáků a přikrývek, světlo zhaslo, Míša nás mile přivítala a relaxace začala. Mé tělo ovšem v tu chvíli, i přes ty všechny tóny vznikající tady a teď, nechtělo odpočívat. Sama jsem se tomu divila. Bylo zvědavé, které nástroje hrají a co vše se událo v posledních pár dnech a hlavou se mi hodily už staré a nepotřebné věci. Sama jsem se tomu divila. Proč? Vždyť ses tak těšila?! Po chvíli ale zazněla indiánská flétna lásky – Siyotanka, vše v mém těle utichlo a cítila jsem, jak se usmívám a mé tělo zahalilo příjemné teplo. Ano, tenhle líbivý zvuk flétny udělal se mnou divy. Mé tělo se uklidnilo, vnímalo tu blahodárnou hudbu a konečně odpočívalo, cítilo se šťastně. Velký dík, byl to zážitek!

Sdílejte svůj zážitek i Vy. Děkujeme.

Reference

6 + 11 =