Tanec

Tranzovní tanec

tanec s páskou na očích

Tranzovní tanec je hlubokou zkušeností, ve které se napojujeme na naši vnitřní moudrost. Nasloucháme jí a necháváme se jí vést.. Tančíme s šátkem na oči (nebo páskou), což podporuje niternost prožitku. Tanec v nás otevírá prostor pro inspiraci, tranformaci a osobní růst.

Tranzovní tanec je inspirován prastarými rituály. Jeho kořeny se datují do období před 40.000 lety. Tanec jako spirituální praxe byl a je živý v mnoha kulturách po celém světě.

Jsme bytosti prostoupeny rytmem. Tranz je stav vědomí, ve kterém se dostáváme k informacím v našem podvědomí. Stáváme se samotným tancem, rytmem, vstupujeme do kontaktu s posvátnou pradávnou sílou, která je přítomná v každém z nás.

Zveme vás do bezpečného prostoru, ve kterém se můžete uvolnit a ponořit do svého tance a prožitku za zvuku hudby a živých bubnů.

N

předchozí zkušenosti nejsou potřeba

N

tancujeme v pohodlném oblečení, ideálně ve vrstách

N

repro i živá hudba - bubny a perkusivní nástroje

N

vůně bylin a esencí

N

prostor na relaxaci po tanci

Co můžete zažít

Hlubší propojení s tělem

Zklidnění mysli

Regenerace

Uvolnění

Kontakt s vnitřním světem

Hudba, živé bubny

Tanec uvolňuje napětí, stagnace a rezistence. Přináší rovnováhu a celistvost do našeho života. Je cestou k oživení naší kreativity. V tranzovním tanci se mohou odkrývat odpovědi na naše otázky tím, že směřuje dovnitř, do hloubky. Přináší možnosti nového úhlu pohledu, nahlédnutí na nové souvislosti. Během tance je možné pracovat s osobním záměrem. Tranzovní tanec je cestou, jak se napojit na vnitřní moudrost, je oslavou života.

Tranzovní tanec je vhodný i pro tanečníky a netanečníky bez předchozí zkušenosti. V případě, že Vás zdravotní stav vyžaduje konzultaci předem, prosím, obraťe se na nás. Těhotenství taktéž.

Provází:

Daniel Plecháček – hudba, živé bubny

Michaela Plecháčková – facilitátorka 

Zdeňka Skulinová – asistentka