Date

27 července 2024

Time

14:00 - 19:00

Cena

1800,-Kč
Mgr. Michaela Plecháčková

Lektor

Mgr. Michaela Plecháčková
Email
info@muzikohrani.cz

Ženy v rytmech bubnů – workshop

Milé ženy, zveme vás na workshop, ve kterém společně prozkoumáme tajemný svět rytmů. Ve hře na bubny budeme postupovat krok po kroku a ponoříme se do jejich pulzace. Naučíte se rozmanité rytmy a zažijete sílu společného bubnování v kruhu žen.

Co můžete očekávat na workshopu?

Bubnování
Rozezníme bubny djembe, šamanské bubny a rámové bubny. Představíme si techniku hry bubnování a prozkoumáme mnoho různých rytmů, aby byla Vaše zkušenost co nejbohatší. Čeká vás také relaxační bubnování, společné improvizace i bubnování za doprovodu melodických nástrojů. Budeme kráčet postupně, krok za krokem, abyste si mohly bubnování i další aktivity dobře zažít i zvědomit.

Body percussion
Prostřednictvím body percussion a rytmického jazyka konnakol podpoříme naši rytmicitu, což otevře dveře k novým hudebním zážitkům.

Relaxace
V relaxaci Snění s bubny budete moci spočinout, zastavit se, zcela se ponořit do svého vnitřního světa za zvuků archetypálních rytmů rozmanitých bubnů obohacených melodiemi fléten a dalších nástrojů 🙂

Odnesete si s sebou materiály, ve kterých jsou srozumitelně zaznamenány různé rytmy, aby jste si je mohly v případě potřeby oživit. Workshop je vhodný pro začátečnice i pro ženy, které si chtějí základy oživit a rozšířit je. Budeme postupovat od základů. Na místě jsou k dispozici všechny bubny k zapůjčení (djembe, šamanský i rámový) pro každou účastnici. Nicméně můžete si přinést i svůj vlastní nástroj.


Rezervovat událost

Přihláška

Ženy v rytmech bubnů

K dispozici Celková: Neomezené
Vstupenka Přihláška je vyprodána. Můžete vyzkoušet jinou vstupenku nebo jiné datum.

Místo konání

Muzikohraní
Ostrava, Tovární 7

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *