Date

27 ledna 2024 - 28 ledna 2024

Time

10:00 - 16:00

Lektor

Tým 7 lektorů

Více info

Podrobné informace

Muzikoterapie a rytmus – roční vzdělávací program 2024

Chcete se vzdělávat v oboru muzikoterapie a rozšířit si své dovednosti v práci s rytmem?

S radostí vám představujeme roční vzdělávací program Muzikoterapie a rytmus. Toto unikátní a inspirativní studium vám umožní prozkoumat sílu hudby a rytmu jako prostředku pro terapeutické záměry a osobní rozvoj. V průběhu jednoho roku budete mít možnost prohloubit své znalosti a dovednosti v oblasti muzikoterapie a objevíte vliv rytmu na naši psychiku a zdraví.

Vzdělávací program Muzikoterapie a rytmus vás provede základními principy muzikoterapie a poskytne vám hlubší porozumění terapeutickým přístupům a technikám využívaným při práci s klienty. Seznámíte se s rozmanitými hudebními nástroji. Naučíte se důležité principy a zdravé techniky bubnování. Prožijete spojení s rytmem, budete mít příležitost s ním experimentovat, improvizovat, objevovat svůj vlastní hudební výraz a získáte praktické dovednosti pro efektivní vedení hudebních sezení a terapeutických aktivit. Během lekcí budete mít také možnost spolupracovat s dalšími účastníky a sdílet své zkušenosti a poznatky.

Objevte sílu hudby jako terapeutického nástroje a zdroje osobního růstu. Věříme, že tato cesta vám přinese nejen nové poznatky, ale také radost a inspiraci.

Rozsah výcviku: 160 vyučovacích hodin v 10 víkendových blocích (sobota + neděle)
Termíny: leden až prosinec 2024
Vzdělávacím programem vás provede 7 lektorů s bohatými zkušenostmi a odborným vzděláním.

PODROBNÉ INFO NAJDETE ZDE

KAPACITA NAPLNĚNA. PŘIJÍMÁME PŘEDBĚŽNÉ PŘIHLÁŠKY NA ROK 2025. Máte-li zájem o zařazení do seznamu zájemců pro rok 2025, zašlete prosím email na info@muzikohrani.cz a my vás budeme dostatečně brzy oslovovat s nabídkou místa.


Místo konání

Muzikohraní
Ostrava, Tovární 7

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *