Date

16 října 2020 - 17 října 2020

Time

09:00 - 16:00

Cena

2600,-Kč
Daniel a Michaela Plecháčkovi

Lektor

Daniel a Michaela Plecháčkovi
Email
info@muzikohrani.cz

Muzikorelaxace – akreditovaný program

Jak vytvářet živou relaxační hudbu? Jak začít improvizovat nebo improvizaci rozvíjet? Program Muzikorelaxace je tady pro zájemce, kteří chtějí proniknout do tajů melodií a rytmů, které budou pro posluchače relaxační a meditativní.

Program má svou teoretickou a praktickou část. Budeme se zabývat tím, jak hudba působí na náš organismus, jaké jsou rozdíly mezi relaxací a meditací. Dále pak nahlédneme na imaginaci a další relaxační techniky, ve kterých může hrát hudba důležitou roli. Inspirací nám budou muzikoterapeutické přístupy. V praktické části si zažijete relaxaci z rozmanitých stran a představíme vám základní koncept tvorby relaxační hudby hrané živě, akusticky. Seznámíte se s technikou hry převážně na melodické kovové nástroje, tibetské mísy, gongy, flétny a rámové bubny. Další informace o programu

Akreditace MŠMT a MPSV. S sebou: vlastní nástroje. Nemáte-li své vlastní, nabízíme na místě k zapůjčení pro všechny účastníky.

Harmonogram
16. října 2020  9 hod – 16 hod  (pátek)
17. října 2020  9 hod – 16 hod  (sobota)

UPOZORNĚNÍ (info dne 13.10.): VZDĚLÁVACÍ PROGRAM SE NEMŮŽE REALIZOVAT VZHLEDEM K NOVÝM VLÁDNÍM NAŘÍZENÍM. PŘIPRAVUJEME NOVÉ TERMÍNY A VARIANTY.


Místo konání

Muzikohraní
Ostrava, Tovární 7

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *