Date

19 srpna 2024 - 20 srpna 2024

Time

10:00 - 16:00

Cena

4500,-Kč
Daniel a Michaela Plecháčkovi

Lektor

Daniel a Michaela Plecháčkovi
Email
info@muzikohrani.cz

Muzikorelaxace – akreditovaný program

Jak vytvářet živou relaxační hudbu? Jak začít improvizovat nebo improvizaci rozvíjet? Program Muzikorelaxace je tady pro zájemce, kteří chtějí proniknout do tajů živě tvořené hudby, která bude pro posluchače relaxační.

Seznámíme vás s postupy, jak tvořit improvizační hudbu na základě rytmu. Je to jedna z cest, jak začít nebo rozvíjet svou improvizační hru na melodické i rytmické nástroje. Vyzkoušíte si, jak využít rytmické znalosti pro vytvoření základních melodií a jejich rozvíjení.

Společně prozkoumáme, jak muzikorelaxaci připravit, jak ji provázet a jakými postupy a přístupy se můžete na své cestě inspirovat. Zažijete rozmanité relaxace s živou hudbou na vlastní kůži.

Budeme se věnovat různým hudebním nástrojům, jako jsou zvonkohry Koshi, tibetské mísy, rámové bubny, gong, flétny, sansula, melodické kovové nástroje (rav drum, handpan, metalofony). Představíme vám také alikvotní zpěv a naučíte se základní cvičení, která vám usnadní alikvotní tóny uslyšet a tvořit.

Program je edukativního charakteru. Získáte teoretické znalosti, ale také mnoho praktických dovedností. Na místě si budete moci některé techniky vyzkoušet a zažít sami na sobě. Některé budou představeny formou ukázky.

Vzdělávací program je akreditován MPSV.

Další informace o programu

Harmonogram
19. srpna 2024 10 hod – 17 hod  (pondělí)
20. srpna 2024 9 hod – 16 hod  (úterý)


Rezervovat událost

Přihláška

Muzikorelaxace - vzdělávací program

K dispozici Celková: Neomezené
Vstupenka Přihláška je vyprodána. Můžete vyzkoušet jinou vstupenku nebo jiné datum.

Místo konání

Muzikohraní
Ostrava, Tovární 7

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *